Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » -Listerine Szájvíz? -

-Listerine Szájvíz? -

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésem a következő lenne: Ti melyik Listerine szájvíz terméket javasoljátok? Zero-t néztem, ami alkoholmentes, de picit bizonytalan vagyok ebben, mivel úgy gondolom hogy az alkoholmentes változat kevésbé képes eltávolítani a baktériumot a szájból (ami ugyebár a kellemetlen szájszagot idézi elő), viszont kevésbé szárít.

Valamint mennyi ideig marad friss a leheletetek szájvíz használata után?


Előre is köszönöm az értelmes, lényegre törő választ!



2015. febr. 4. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
A sötétkék STAY WHITE-ot ;D BEST
2015. febr. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, ment a zöld kéz! :)

És kb meddig tart a friss lehellet?

2015. febr. 5. 11:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csak az alkoholos verziókat szeretem, most épp a lila van, de nagy különbséget még nem éreztem közöttük, bár gondolom a narancsos másabb lehet, azt nem próbáltam. :D Nekem még ezek is túl édesek, a zero meg egyenesen szörnyű, nem adja meg a frissességet. Konkrétan a mentolos érzés elmúlik olyan 20 perc alatt, de használ, reggelre nincs gyilkos szájszaga az embernek, meg amíg nem eszel valami nagyon ütőset, szóval szerintem mindenképp megéri.
2015. febr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! Most nálam épp a Stay White van tesztelés alatt, kíváncsi leszek az eredményre.

1. alkalommal reggel használtam, a mentolossága szerintem 1-2 óra alatt kimegy a szájból, viszont nem érzek kellemetlen szájízt.

2015. febr. 8. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!