Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek, nemsokára lesz...

Mit tegyek, nemsokára lesz fém fogszabim, és nagyon félek?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz fém fogszabályzóm..:S Rettentően félek, hogy mit fognak szólni, tudom, h ez csak nekem jó, mármint az hogyha lezs, mert 1.5 év múlva gyönyörű fogaim lesznek, de nagyon félek, hogy az oszálytársak mit fognak szolni, meg...ajjjj...rettentően félek, úgyérzem világvége lesz...:S:(
2010. febr. 10. 10:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nyugimár:D 5 évvel ezelőtt volt az amikor a fogszabi miatt cikiztek vkit.. tök divatos.. engem minden osztálytársam irigyelt mikor még volt:) cserélhetünk is,ha akarod:D én imádtam(: persze fáj meg minden.. de hát megszoktam egy idő után. kérd meg,hogy hagy lehessen színes gumikat rátetetni.:)ez nagyot dob rajta


sok sikert(:

2010. febr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Aki emiatt cikiz, az bunkó. Kábé olyat szólnék vissza neki, hogy "inkább ez, mint hogy büdös legyen a szám, mint neked!" :)
2010. febr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
acéljárdának és konzervmosolynak fognak hívni :D
2010. febr. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

most lesz világvége, mikor a fém fogszabi a reneszánszát éli és Amerikában még a 30 évesek is felrakatnak a szép fogukra mert divat???

ne aggódj!most tényleg divat!A lényeg hogy ne takargasd,hanem mosolyogj ugyan úgy teli szájjal, ha határozott vagy mindenkinek tetszeni fog.

Én volt hogy felemás cipőbe jártam suliba, volt két ugyan olyan fazonú cipőm csak az egyik lila a másik kék.Csak azért mert poénnak tartottam, senki sem szólt, és csak azért mert határozottan viseltem.

Hidd el ha a belső kisugárzásodból azt látják, hogy nem szégyelled akkor nem fognak piszkálni.

Ja és tudom mit beszélek, húgom mint él amcsiba, mi is nemrég jöttünk vissza....:)

2010. febr. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,nagyon kedvesek vagytok:) Várom a többi választ:)

Ohh, és mégegy kérdés, az első válaszolóhoz: A színes gumikat, fellehet tetetni a fémfogszabályzóra is? (Erről esetleg képet tudtok adni?)

2010. febr. 10. 11:33
 6/11 anonim ***** válasza:

első vagyok

igen fel lehet tetetni,bocs h ezt igy megkérdezem,de van másmilyen is mint fém?:$

szóval tappancsokat ragasztanak a fogaidra,mindegyik tappancsba van luk és azon át vezetnek drótot és a tappancsokra rakják rá a gumit. nem mindenhol tudnak rárakni,de az esetek 80%-ban igen:D én 2 fogorvosnál voltam az egyik aztmondta nem,aztán különbözö okokbol átmentünk egy másikhoz ő pedig kérdezés nélkül mondta h tud.:) háát kép nem tudom h hol van:( de majd keresek és ha megtaláltam küldök

2010. febr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A lányom is az első volt az osztályában akinek fogszabit raktak fel.Ő is félt a negatív beszólásoktál,de sokkal inkább irigyelték őt miatta,soha senki nem szólt be :) Neki mendin hónapban cserélik a gumikat és ő választhat színt, mindig más színüt kér.Eddig két orvoshoz járt,mindkettő rakott gumikat.Már 4éve van neki fent,de még mindig szereti.
2010. febr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:) De még várom a többit is:):)

De nagyon Köszönöööm

2010. febr. 10. 14:59
 9/11 anonim ***** válasza:

Rajtam ezeregy dolog van+fogszabályzó, ami miatt be tudnak szólni az emberek, és ezt sokan meg is teszik.

De olyan még egyetlen egyszer nem volt, hogy a fogszabi miatt cikiznének. Minden más miatt kaptam már beszólásokat, de a fogszabályzómra még senki nem tett megjegyzést. Akinek nem tökéletes a fogsora és piszkálódik, annak ez tabutéma.

2010. febr. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja és volt egy kapafogú osztálytársam, aki minden álló nap piszkált a suliban, aztán amikor megkaptam a fogszabályzóm, még a környékemre se jött. :D

Amúgy most van 1,5 éve fogszabim, de én imádom, azt hiszem ha leveszik, depressziós leszek. :)

2010. febr. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!