Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Eltört az éjszakai fogszabályz...

Eltört az éjszakai fogszabályzóm, mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Olyan, hogy alul felül egyszerre, de egy darabban van az egész. Alul pedig az alsó fogsoromra ami ott tartja műanyag rész, letört a fele mert leejtettem. Meg ehet ezt csinálni? És ha igen azért kell fizetni? Vagy baj ha megragasztom itthon? Mert ami a lényeg nekem a felső rész, és az oké maradt.

2015. febr. 5. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Nem is értem az ilyen embereket? Ti hol éltek?

"Kétharmadia" melyik részén? Ingyen? Fogászatban? Ehhh

Kuka és csináltass másikat vagy drótozd, szigetelő szalagozd össze ;D


Látom te is Életre való vagy ;D Csak nem erre

2015. febr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy meg lehet csináltatni, vagy nem, kérdezd meg az orvost, valószínűleg ránézésre megmondja. Otthon nem ragasztgatnám, de ha te jó ötletnek tartod, hogy a mérgező anyagokat tartalmazó ragasztót a szádba vedd... hajrá. Bár utána már biztos nem csinálják meg akkor se, ha meg lehet. Ja és ne azzal kalkulálj, hogy ingyen javítják, mert valószínűleg nem.
2015. febr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves első, a bunkóságod tartsd meg magadnak. Valószínűleg nem a hozzád hasonló "kedves" emberekhez intéztem a kérdést.


Második, köszi. Nem szívesen csinálnám itthon, de azért megkérdeztem :D Nem volt túl olcsó, nem lennék boldog ha megint kéne csináltatni mert nem túl régóta van meg.

2015. febr. 6. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!