Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Másfél évig volt alul felül...

Másfél évig volt alul felül fogszabályzóm, most fél éve nincs már. Rendszeresen használom az éjszakai fogszabályzót, mégis elkezdett fájni bal oldalt az állkapcsom, kattog és nem ér össze bal oldalon a fogsorom, csak a jobbon. Mitől lehet? Mi a gond?

Figyelt kérdés

2013. nov. 20. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem ezt egy fogorvos tudná megmondani, mert látni is kéne
2013. nov. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nekem is ez volt a gondom (14/L) egészen mostanáig. Tegnap előtt kaptam meg a fogszabályzóm, és most veszem észre, hogy már nem kattog. :D A kérdésedre visszatérve, nekem azt mondta, hogy tinédzser korban ez normális, mert ugyan úgy mint a lábunk, az állkapcsunk se egyformán nő. Ez egy idő után kiegyenlítődik, de ha 18 elmúltál, akkor már gond van és menj el orvoshoz.
2013. nov. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!