Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog kihúzás szájsebé...

Bölcsességfog kihúzás szájsebészet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Voltam 1 dokinál, igaz ügyeletbe volt, megnézte a bölcsességfogam azt mondta nem húzza ki, levolt törve, lecsiszolta.. Viszont ha kikell húzni ő nem húzza ki, inkább átküld szájsebészetre.Ilyen lehetséges? Nem volt röntgenezve semmi, viszont az előzőt szintén ügyeletbe ő húzta ki.De az már darabokba volt.Mivel nem körzeti dokim, így lehet annak az esélye, hogy ezért mondta?



2015. febr. 9. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább azért mondta, mert látta, hogy ő nem tudja kihúzni, ha letört, akkor jobb ha szájsebészetre mész egyből.
2015. febr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az szép.. oks köszi.
2015. febr. 9. 15:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Jobban jársz így, szájsebészeten ne tud meg hány embert láttam, akinek nekiestek, hogy húznak bölcsességfogat, aztán félig jött csak ki, meg ilyenek. Szájsebész meg ezzel foglalkozik főleg.
2015. febr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Magánhoz menj
2015. febr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyszerű húzás volt az egyik bölcsességfogammal, magán fogorvosi rendelőben, szájsebész csinálta, de ha nem mondják észre se veszem a különbséget, mindenben hasonlóan működik, a technika más, én biztonságban éreztem magam ettől, egy pillanat alatt fájdalommentesen megoldotta évek óta húzódó bajaimat :) SZTK-ról is jókat hallottam de tapasztalatom nincs.
2015. febr. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!