Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kiesett a tömésem. Hogy...

Kiesett a tömésem. Hogy vigyázzak rá?

Figyelt kérdés

Két üléses gyökérkezelés közepén vagyok, mert a felső tömött szemfogam adta be a kulcsot. Még hétfőn fúrás-kezelés után egy átmeneti tömést kaptam, ami ma reggel kiesett véletlenül fogmosáskor és lezúdult a lefolyón.

Ma bementem a fogdokihoz suli után, erre mit látok? "Továbbképzés miatt a rendelés elmarad"

Viszont a hétvégén elutazom az ország másik felébe egy szállodába párommal. Lemondani már nem lehet meg nem is akarom, de aggódom a tömés helyén levő lyuk miatt. (még) nem fáj, óvatosan eszem csak az egyik oldalon. Van esetleg megoldás, hogy átmenetileg hatékonyabban védhessem meg a lyukat/érjem el, hogy ne kezdjen újra fájni a tömés hiánya miatt, vagy semmi? Dokihoz legközelebb hétfőn tudok elmenni, de arra kevés az esély... utána a csütörtök a közelebbi időpont:(


2010. febr. 11. 16:23
 1/2 anonim válasza:
Arra figyelj, hogy semmi ne menjen bele, mert ha eldugul a gyökércsatorna, akkor biztos, hogy begyullad. Óvatosan egyél, és "szívogasd" a lyukat. Akkor talán el tudod kerülni, hogy probléma legyen hétfőig.
2010. febr. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
corsodillal vagy Clorhexameddel öblögess, de lehet, hogy megteszi egy sima 12 órás alkoholmentes szájvíz is.
2010. febr. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!