Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Volt valakinek lézeres bölcses...

Volt valakinek lézeres bölcsességfog-eltávolítása?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, sokkal jobb, mint a hagyományos szikés megoldás, mert nem vérzik annyira, és könnyebben gyógyul.
2015. febr. 16. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyan nem ez volt a kérdés, de szerintem ez felesleges. Ha műteni kell, akkor valószínűleg csontban fekszik a fog, ott meg az íny felvágása a legkisebb dolog, a csont elvágása sokkal nagyobb procedúra és nehezebben is gyógyul lényegesen. Azt meg lézerrel nem lehet vágni.
2015. febr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy igazad van! itt olvastam róla, valamit azért csak jelent!


[link]


nagyon félek tőle, bár rendszeresen vannak fogtömésim, koronáim, de a szájzár és az állandó gyógyszerszedés elriaszt nagyon :( hátha ez segítene!

2015. febr. 16. 16:40
 3/4 A kérdező kommentje:
Hogy pontosabb legyek, a fogeltávolítás után soft lézeres kezelése volt-e valakinek?
2015. febr. 19. 13:34
 4/4 anonim válasza:

Szia,

Elég régi a kérdés, de hátha.

Esetleg a lézeres fogműtétet választottad?

2023. szept. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!