Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelték néhány hete a...

Gyökérkezelték néhány hete a fogamat. Gyökértömést tettek bele. A doktorúr azt mondja, koronát kell rátenni. Ahhoz lecsiszolják a fogamat? Van-e más megoldás a korona helyett?

Figyelt kérdés

2015. febr. 18. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

..én a gyökértömés után nem mentem többé :(


Azt gondolom,ha lenne más megoldás felajánlották volna a választási lehetőséget. :(

2015. febr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Be lehet tömni ha a fog nagyrészt még ép, vagy tehetnek bele inlayt, ami olyan mintha belül lenne a műfog :p. De hogy melyik a legjobb a te esetedben azt látatlanban nem lehet megmondani.
2015. febr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem a korona a legbiztosabb
2015. febr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem lehet betömni, mert akkora rész hiányzik már a foganyagból, akkor tehetnek bele csapot és tehetik erre a koronát, de nekem például (ahhoz képest, hogy alkalmakon keresztül koronát mondott és már meg volt beszélve a mintavétel) simán felépítette fehér töméssel a fogamat a csap köré. Teljesen jól funkcionáló, helyes kis "fogacska", semmi gondom vele és olcsóbb volt, mint a korona.
2015. febr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választotokat. Bizalmatlanná váltam a doktorúrral kapcsolatban, mert nem kaptam annyi információt tőle a koronáról, mint most tőletek. Ezért kérdeztem ezen a fórumon. Köszi szépen.
2015. febr. 19. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!