Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hol találok Budapesten embersé...

Hol találok Budapesten emberséges, jó fogorvost, aki mondjuk árban sem dolgozik drágán?

Figyelt kérdés
Ciki, nem ciki, 30 évesen rettegek a fogászati kezelésektől. Gyerekkoromban elcseszték a fogszabályzásomat, az SZTK-nk nem valami jó a tapasztalataim alapján, úgyhogy bennük nem bízom, de magánrendelőből is a jobb dokik, akikkel dolgom volt, elmentek külföldre meg ki tudja, hova. És sajnos több olyan dokival találkoztam, aki vagy drágák, vagy türelmetlenek és sírva jöttem el kezelésről, vagy nem igazán jók (vagy ezek ötvözve).
2015. febr. 20. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Mennyi az a drága? Egy tömésért mennyit fizetnél max?

És hol laksz? Gondolom a másik fele a városnak nem jó. :) Vagy mindegy?

2015. febr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igazából ha rugalmas a rendelés, a város másik vége sem probléma Budapesten belül.

Mondjuk egy tömésért nekem 15.000Ft a legfelső határ. Hallottam már többért is, illetve volt, ahol drágábban csinálták családtagnak (publikus árlista persze nem volt, hogy előre kalkulálni tudjunk).

2015. febr. 20. 12:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Dr Janik Leonárd (bebe Dent)
2015. febr. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De mit kéne csinálni?
2015. febr. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem gondolok semmi extrára, de sajnos volt, akinél egy hétköznapi rutinnak számító fogtömés is szenvedés volt az orvos hozzáállása miatt. Nem akarom, hogy azért ne legyen valami megcsinálva és azért halogassam, mert félek elmenni, de anyagilag sem vagyok eleresztve nagyon, szóval ne arra menjen a doki, hogy akkor most jól meggazdagodhat rajtam. Aki gyerekkoromban a fogszabályzásomat elb*ta, sajnos túlságosan a pénzre hajtott.
2015. febr. 21. 11:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Sikerült azóta találnod normális orvost? Hasonló cipőben járok, keresésben vagyok.

2015. jún. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!