Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hol lehetne ezeket a kezelések...

Hol lehetne ezeket a kezeléseket olcsóbban megúszni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Voltam már néhány konzultáción, ezek alapján amire szükségem van: 3 porcelán héj, 1 csapos cirkon korona, előtte fogfehérítés. És persze az alap dolgok, panoráma rtg, fogkőeltávolítás, 2 fogamat kell tömni.

Mielőtt elmentem konzultáció(k)ra, én kb 150.000 Ft-al számoltam, persze fogalmam sem volt az árakról, de úgy gondoltam, hogy 4 bonyolultabb fog helyrerázása nem kerülhet olyan sokba.

Igazából a fehérítés az,amit kuponnal meg tudok oldani szinte bármikor, rendelői árhoz képest 'potom' pénzért.


A konzultációkon alaphangon 300.e. forintos árak jöttek ki, az ideiglenes koronákról,héjakról nem is beszélve :(


Nem sajnálom a pénzt a fogamra, csak szeretnék minél előbb túl lenni rajta, ennyi pénzt pedig önerőből még hosszú évekig nem fogok tudni összeszedni...



2015. febr. 20. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg több fogorvost, ez kicsit eltúlzottnak tűnik, bár a cirkon erősen árdrágító, helyette a porcelán is megfelelő.
2015. febr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

"Minőségi helyeken" úgy mondják a szemedbe a "helyreállítási" árakat mintha a boltban vennél 2 sajtos pogácsát:


rezzenéstelen arccal, enyhe mosollyal, halk, de csendes hangon: "2 és fél millió", 3 egész 4 millió, 3 egész 8, 4,6 millió"


Tehát ilyen 1-2-300.000 forinton fel se akadj :DDDD

2015. febr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a releváns választ, kedves második. Nem a teljes fogsorom szeretném implantalni, ha esetleg elkerülte volna a figyelmed.
2015. febr. 20. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!