Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Azt olvastam az interneten,...

Azt olvastam az interneten, hogy az emberi szájüregben 400-500 baktériumfajta található. Ez nem elírás?

Figyelt kérdés
Kétlem, hogy egy egészséges ember szájában ennyi baktérium lenne, pláne ha ügyel a megfelelő szájhigiéniára.
2015. febr. 21. 00:21
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


"Over 700 different strains of bacteria have been detected in the human mouth, though most people are only host to 34 to 72 different varieties. Most of these bacterial species appear to be harmless when it comes to our health. Others, known as probiotics, are beneficial bacteria that aid in the digestion of foods. Other bacteria actually protect our teeth and gums. There are some bacteria, however, that we'd rather do without, since they cause tooth decay and gum disease."

2015. febr. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Magyarországon élünk, nem külföldön.
2015. febr. 21. 00:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ópardon, köveztessek meg amiért merészeltem feltételezni hogy egy hetedikes szintű szöveget megért bárki. Tévedtem, hamu a fejemre. Ebben az esetben javaslom a google-t. A fenti érvelésedet továbbvíve egyébként senki ne tanuljon nyelvet, mert Magyarországon élünk, nem külföldön. csók.
2015. febr. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pedig ez reális.

Egyébként mire alapozod a feltevésedet, hogy ez túl sok?

2015. febr. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én az imént számoltam és 647-et találtam.
2015. febr. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem igaza van a kérdezőnek, túl sok a 400-500.

az enyémben pl. csak 399 volt ma reggel.

2015. febr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!