Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen az elet fogszabalyzoval?

Milyen az elet fogszabalyzoval?

Figyelt kérdés
Nemsokara felrakjak es erdekelne hogy milyen. tudook -e majd rendesen enni vele? Kb. Mennyi ideig lesz fenn ? Fajni fog-e a fogam ? Stb

2015. febr. 21. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Furcsa lesz az első napokban az evés,beszélés de meg lehet szokni
2015. febr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan mint nélküle..:) Nekem komolyan írom,de hiányozni fog ha leveszik:c :DD 16/L
2015. febr. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mennyire fajdalmas vele az eves es nektek mennyi ideig folt fenn?
2015. febr. 22. 19:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Első napokba azért kicsit fáj és csak puhábbat lehet enni de utána simán mindent.:)
2015. febr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a harapás 2 hétig nagyon fájt, rágni egy hét után viszont tudtam már, persze nem ropogósra sült tepertőt, de el voltam már. Az, hogy meddig van fent pedig egyedi. Van akinek 1 év, van akinek 2 vagy akár több is, esettől, komplikációktól függően.
2015. febr. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Elég rossz.. mármint szép lesz a végén, de közben még sem:


-besárgul a fogad akárhogy mosod

-ha nem hordasz utána 3 évig éjjelit, akkor visszaállnak.


a besárgulásra itt a bizonyíték: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__fogak-szajapolas__66..

2015. márc. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dr. Borbély Zoltán ***** válasza:

Az első ív behelyezése után kb. 4 órával kezded érezni, hogy összeharapáskor és kemény ételek rágásakor érzékenyek a fogak. A legtöbben ezért néhány napig csak puha, pépes ételeket fogyasztanak. Ez az első pár napban a legerősebb, majd fokozatosan elmúlik, kb. egy hét alatt. Az aktiválások alkalmával újra jelentkezik ez az érzékenység, de már enyhébben és hamarabb elmúlik.


Azt, hogy mennyi ideig tart a kezelés, az orvosodtól kérdezd. Nagyon tág határok között változik, nagy átlagban 2-3 év a rögzített készülékes kezelés.

2015. márc. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!