Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvosok help! Normális h...

Fogorvosok help! Normális h ez eddig tart?

Figyelt kérdés
Tavaly tömték a fogam nagyon drága volz elégedetlen voltam azt mondtak 30%h megmarad a fog majd ha fáj menjek vissta pàr hónapon belül ki is esett a tőmés. Mostanra talaltam olyan orvost akire azt mondták h jo. Nyári szünet vége volt gondoltam megnézem. Kiidegelte nyitva hagyta egy hétre majd betömte ideiglenessel egy hétre de az elkezdett fájni. Megint nyitva hagyta egy hétre majd most hétvégén megint letömte gyógyszerrel. De már meginz fáj ez már kapásból +3 hét ha ezt újra eljátszuk és valamilyen csoda folytán nem fog begyulladni. Normális h ez így megy? Az a baj h az orvos otzhon van én pedig 4òrányi utazásra vagyok egyetemista erre megy el minden hétvégém.Nem az orvost hibáztatom de tény h nem számítottam ilyen hosszú kezelésre ès nem tùl jó h minden héten haza rohangálok főleg h nem tudom mi folyik itt a doki mindig azt mondja h megfogja gyógyítani a fogam. Bocsi a hibàkért kicsi a telefonom
2015. febr. 24. 08:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, egy gyökérkezelés több hétig is eltarthat.
2015. febr. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem november óta csinál egy fogat és még most sincs kész...
2015. febr. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!