Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Segítségre lenne szükségem...

Segítségre lenne szükségem fogszabályzóval kapcsolatosan.2 kérdésem is lehetne?

Figyelt kérdés
Hát nekem nem rég egy hete sincs hogy feltették a fogszabályzot és attól féle hogy nem 'bánok ' vele jól mert már most mindenféle ételt eszek és az alul kijött a drót mert csak két bracket (vagy hogy mondják) közűl de annyira hogy visszatudtam nyomni de attól félrk hogy elgorbítettem mert először csak azt hittem hogy elgörbült.De most olyan mint előtte csak tudom mozgatniA másik pedig az hogy kihúzták miatta egy hátsó fogamat és ezért ugye két fog között van egy rés és ahogy ezek 'össze vannak kötve' belűl egy vastagabb dróttal(gondolom azt a célt szolgálja) azt a drótot tudom mozgatni fel-le.Szerintetek ez notmális?Mert arra gondoltam hogy lehet hogy már annyit mozdultak a fogaim dehát egy még hét alatt se gondolom nem tudnak annyit mozdulni meg a másik oldalon jó minden.Szerintetek mit csináljak?Felhívjam az orvost vagyne a két problémával?Mert ha természetes akkor potyára hívom fel de ha meg nem és még se szólok akkor meg 'mérges' lesz vagy esetleg az egész folyamatot elronthatom vele.A válaszokat,segítségeket előre is möszönöm:)

2015. febr. 25. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ívet tudtommal nem lehet elgörbíteni, mivel abba bele van "programozva" vagy mi csinálva a formája. Tehát hiába hajlítgatnád mindig vissza állna az eredeti helyzetébe xd


Az az össze kötő amit mondasz, olyan volt nekem is, nekem is lötyögött aztán én is szórakoztam vele a nyelvemmel xd Szerintem nem gond, legalábbis engem nem szidott le a doki, h vmit elrontottam vna vele, persze biztos nem tesz jót neki. xd

2015. febr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszi:D
2015. febr. 26. 21:20
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak nagyon megijedtem azt hittem,hogy elrontottam
2015. febr. 26. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!