Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meddig fog ez így lenni a...

Meddig fog ez így lenni a fogszabályzóval?

Figyelt kérdés
3 napra rakták fel a fogszabályzóm felülre mikor felrakták nem fáj és most se fáj csak az evéssel vannak problémák! legelső nap csak joghurtot ettem meg tejbe grizt 2.nap tejbe griz 3.nap leves krumplipüré iskolába ugye nem vihetek ebédet mert ott adnak gyros volt meg rizs és nem tudtam megenni mert mikor megpróbáltam megrágni nagyon fájt és annyira hogy utána nagyon rosszul voltam3nap telt el még fogszabályzás reggelén ráálltam a mérlegre és 53.6 kg voltam és ma is 3 nap elteltével reggel ráálltam a mérlegre és 52.5 öt mutatott leadtam 3 nap alatt 1 kg-ot ez nem is baj mert fogyni is akartam de attól még jó lenne enni mikor tudok rágni?? nektek mennyi idő volt ?? 13/L

2014. nov. 29. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
2-3 hét múlva legjobb esetben már tudsz keményebbet rágni,utána már nem is fáj,csak miután ívet cserélnek utána fáj egy kicsit.De addig is egyél puhát és pépeset és az elülső fogaidat kíméld!
2014. nov. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi most mar jobb tudok mindent enni
2014. dec. 30. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!