Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért nem múlt még el az...

Miért nem múlt még el az érzéstelenítő hatása?

Figyelt kérdés
Betömték a fogam,kétszer is beattak érzéstelenítőt.6 órakkor adták be körülbelül de még mindig nem múlt a zsibbadás.És azt sem értem hogy ahova atták az inyekciót,ott már nem zsibbad hanem a számnál meg az államnál és nem tudom miért nem múlik már el.

2015. febr. 27. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Reggel vagy este hatkor?
2015. febr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
most este hatkor és azóta már eltelt 4 óra...
2015. febr. 27. 21:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy megsértette az ideget,de szerintem még nem kell a legrosszabbra gondolni.Lehet,hogy holnapra már teljesen elmúlik.Mennyire durva a zsibbadás?
2015. febr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát nem nagyon.Csak ha odaérintem az ujjamat akkor ugyan úgy nem érzem mint amikor beadták az inekciót
2015. febr. 27. 21:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Az semmi akkor, nekem múltkor fél napig tartott, mire kijött az érzéstelenítő.
2015. febr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :)
2015. febr. 27. 22:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Azóta már biztosan elmúlt. Nekem egyszer amikor 2 injekciót kaptam 6 és fél órát zsibbadt a szám, legkésőbb az ajkakon múlik el a hatása.
2015. febr. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!