Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvoshoz mehetek, ha nem...

Fogorvoshoz mehetek, ha nem annyira fáj a fogam?

Figyelt kérdés

Elmehetek hozzá és megcsinálja ingyen, hogyha szokott fájni néha a fogam mondjuk?

vagy milyen indok, esetleg súlyos eset kell ahhoz, hogy időpont nélkül elmenjek és ingyen megcsinálja tbre?


2015. febr. 27. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Időpont nélkül nem fog fogadni ilyen esetben.
2015. febr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De, hogyha fáj a fog akkor időpont nélkül is fogad tudtommal.. időpontot olyan későre ad általában legalább 2-3 hónap
2015. febr. 27. 22:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Orvosfüggő, de pl. az enyém nem fogad rögtön, időpontot ad. Egyszer fogadott rögtön, amikor annyira fájt, hogy gyógyszeren éltem.
2015. febr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nos ez a fogorvos szokta fogadni azokat, még aznap..

és mivan olyankor, hogyha előző napokban fájt és én utána való nap megyek el hozzá és mondom?(épp nem fáj akkor mondjuk)

akkor azt észreveszik hogy nem fáj vagy valami? megkopogtatják :d

2015. febr. 27. 22:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Most ezt nem értem, én például évente elmegyek a fogorvoshoz, hogy megnézze minden oké-e, anélkül, hogy bármi fájna. A tb fizeti a szűrővizsgálatokat is, persze nyilván nem hetente. Szóval nem kell sikítani a fájdalomtól ahhoz, hogy a fogorvos fogadjon.
2015. febr. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel, hogy fáj és lehet mehetsz azonnal.
2015. febr. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!