Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha fogszabályzód van, az első...

Ha fogszabályzód van, az első napokban milyen kajákat tanácsos enni, hogy ne fájjon a fogunk?

Figyelt kérdés
Olyan ètelekre gondolok,amiket nem kell annyira megrágni

2015. márc. 1. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Levesek,főzelék és ilyenek..:) De ez csak tényleg az első pár nap..:) én azt tanácsolom neked hogy ahogy feltették utána majd kajálj jól be amíg nem fáj annyira..:D
2015. márc. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Folyékony vagy puha halmazállapotú ételeket egyél, pl. joghurtok, főzelékek, levesek, főtt krumpli, főtt húsok, tészták. Amit viszont kerülni kell, azok a fogra ragadós élelmiszerek (pl. csokik, cukrok, chipszek), a túlságosan kemény vagy ropogós élelmiszerek (magvak, müzlik, pattogatott kukorica, stb.).
2015. márc. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bébiétel! De komolyan :) én azt ettem, mondjuk a húgom most pont ebben a korszakában van, úgyhogy könnyű volt :D
2015. márc. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lekvaros kenyer turmixal
2015. márc. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!