Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan lehetnek ismét fehérek...

Hogyan lehetnek ismét fehérek a fogaim?

Figyelt kérdés

Évekig hanyagoltam a fogaimat és elég ritkán mostam fogat és elsárgultak. Három hete ismét elkezdtem rendszeresen fogat mostani (jelenleg egy iWhite nevű fogkrémet használok és napi 3x 2-3 percig étkezések után fél órával mosok fogat) és mégsem látok egy árnyalatnyi változást sem.


Lehetőleg itthon elvégezhető tanácsokat szeretnék.



2015. márc. 11. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem fogorvos tud hatékonyan , és ártalommentesen segíteni, leszedi a fogköveket, ezt fontos lenne, főleg hogy évekig nem mostál rendesen fogat, és utána polírozza a fogad, ettől visszanyeri majd az eredeti színét.
2015. márc. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ez mennyibe kerülhet?
2015. márc. 11. 16:39
 3/4 anonim ***** válasza:
3-4 millió forint .. vagy van 2-300.000 forintos gagyi verzió is fehérítésre. A gagyi alatt pedig fokozatokkal lentebb találod meg az "ÚÚ, de tuti + Ez nekem bevált+Ettől nincs jobb szerintem" szintet a 40-100.000 kategóriában. Ez alatt még a házi "Dörzsöltem a fogamat ezzel meg kentem rá még abból a x.arból is és annyira fehérek lettek" :DDD
2015. márc. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Fogfehérítés

A banán héja meglepően sok magnéziumot és mangánt tartalmaz, amelyek képesek fehéríteni a fogakat. Nincs más dolgod, mint a banán belső felével reggel és este alaposan átdörzsölni a fogsorodat. Kiválóan eltávolítja a lepedéket, valamint a koffein okozta barnás elszíneződést. Állítólag már egy hét után látványos hatást érhetsz el vele.


amúgy almát eszek már 1hónapja. napi1. és mintha fehéredne a fogam. ja meg nem iszok kávét. gondolom ez is segít:D

2015. ápr. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!