Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az normális, hogy 24 órája...

Az normális, hogy 24 órája húzták a fogam és még mindig fáj?

Figyelt kérdés
Bal felső 5-öst húzta tegnap és a zsibbadás múlása óta fáj. Mindenki azt mondja, hogy néhány óra után el kellene múlnia, de nekem még most is fáj. Nem elviselhetetlen, de kellemetlen. Normális ez? (a gyökérrel volt baj egyébkén)
2015. márc. 13. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, normális. Főleg ha a gyökerével volt a baj.


De ha erősödik vagy egyáltalán nem szűnik a fájdalom mág 3-4 nap múlva sem, menj vissza. Én úgy jártam, h bent maradt egy pici szilánk, begyulladt és azért fájt nagyon a húzás után.

2015. márc. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Ma már azért sokat javult! Nem mondom, hogy fájdalom mentes, de érezhetően jobb, mint tegnap. A tegnapelőttinél, mikor kiállt a zsibbadás, annál pedig klasszisokkal jobb! :) Mondjuk lehet a fájdalomban annak is szerepe volt, hogy 2 kis kaja darabot találtam a fog helyén nem sokkal a kérdés kiírása után, amit óvatosan eltávolítottam fülpiszkálóval.(pedig direkt óvatosan próbáltam enni, de sajna ezek szerint mégsem voltam elég óvatos) Valószínűleg, ha benne maradt volna, tuti gyulladás lett volna a vége. Bár igazából még most is félek tőle, hátha maradt benne valami... :/ De az hétfőre úgy is kiderül, aztán ha baj van, az orvos lerendezi. :)
2015. márc. 14. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!