Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A lenti kérdező vagyok. Végül...

A lenti kérdező vagyok. Végül elmentem a fogorvoshoz hogy kihúzassam. Erre rosszat húztak ki és egy 1/3 csonk helyett egy jó fogat húztak ki. Ez normális?


2014. aug. 26. 17:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Hogy volna már normális, hogy egy jó fogat kihúznak? Egy másik fogorvost kellett volna keresned, aki rendesen betömi és csak akkor húz, ha nincs más választás.
2014. aug. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nem volt más válsztás... akkora lyukkal már úgyis kiene a tömés, meg a másik fogorvosnál meg 2 hónapot vártam hogy fogadjon "mert be van táblázva" és elküldött röntgenért majd még 2 hónap mire oda került a sor és mitörtént? temetésre ment már nem azért de tisztelettudóan fogadtam volna a hírt ha átrak 1 héttel később... de hogy újjabb 2 hónap??? a körzeti meg bemész amikor rendelés van és megvárod a sorod és elvégzik(többé kevésbé) a munkát.
2014. aug. 26. 18:27
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy az a fogad is foghúzásra érett, amit most kihúztak. Nincs olyan idióta fogorvos, aki jó fogat távolítana el.
2014. aug. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mert egyszer elfáradt és pihent eggyet és utána meg visszadugta(nem tudom megnézte e) de nehéz szülés volt(rángatta mindenfelé még az alsó fogsorom is megéreszte)...
2014. aug. 26. 19:22
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég... Ha ez komoly, hogy egy teljesen jó fogat húzott ki, én akkor a helyedben, már rég feljelentettem volna. Hát ilyen a világon nincs, ekkora egy gyökér nem lehet hogy nem látja melyik fogad kell kihúzni..? És ő mit szólt? 'hopp bocsi véletlen nem a rossz fogaf húztam ki' aztán ezzel az ügy lezárva??
2014. aug. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
csak akkor jöttem rá mikor hazaértem és kiszedtem a gészt...
2014. aug. 26. 22:00
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Ép, vagy megtartott koronájú fogat tuti nem húz ki fogorvos. Milyen állapotban volt a kihúzott fog?
2014. aug. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
azt nem tudom de fogorvos előtt 1 nagy lyukat éreztem bal oldalon és még mindíg ott van... lehet hogy télleg az is rossz volt de csak nekem tűnik célszerűnek kihúzni az [link] ilyen állapotú fogat?
2014. aug. 27. 01:06
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen állapotban lévő fogat simán kihúznak. Jobb helyeken, ha nincs a végén gennyzacskó, gyökérkezelik, és csaposan felépítik. Így jártál!
2014. aug. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Hát ezt azért nem nevezném jó fognak, jogos volt kihúzni. Sokra mondjuk nem mész vele, ha a másik még mindig fáj.
2014. aug. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!