Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért büdös a szám?

Miért büdös a szám?

Figyelt kérdés

Szinte mindig az.

Voltam orvosnál, a gyomrommal semmi gond nincs.

Fogorvosnál is voltam nem olyan rég, azzal sincs baj.

Tudtok valami praktikát rá?

Jah és persze, minden reggel és este mosok fogat, de nem rágózhatok egész nap.


2015. márc. 14. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
A testünk bomlik és épül folyamatosan . A tüdő vagy máj ha nem kap építő ásványokat , vizet vitamint gyullad . Égeti a vésztartalékot . A fogkő is okoz kellemetlenségeket . A fehérjék és a sok élettelen ételek mind rothadnak bennünk .
2015. márc. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem. És erre van valami praktika?

Hallottam már ilyet is hogy gyömbért kell szopogatni.

Ennek van valami valóságalapja?

2015. márc. 14. 15:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Használj fogselymet, nekem az megoldotta a problémát. Napi legalább 1x. Dm-ben már van 400 ft-ert, az nagyon sokáig elég, több hónapig.
2015. márc. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
egyéb ötletek? A petrezselyem is jó erre nem?
2015. márc. 14. 19:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem elfedni kell a buzt, ideig-óráig, hanem megszüntetni az okát! Erre pedig fogselyem lesz a megoldás, és a rendes fogmosas. De szenvedhedsz petrezselyemmel, meg jarhatsz esőtáncot is, de nem fog segíteni.
2015. márc. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fogmosáskor a nyelvedet és a szájpadlásodat is most meg fogkefével (van amelyiknek a hátulja direkt nyelvtisztításra való). Nem kell hátranyúlnod, elég ha elől csinálod. A nyelvednél egyébként úgy a legkényelmesebb ha nem a fogkefét, hanem a nyelvedet mozgatod.

Fogselymet (viaszosat) és szájvizet is használj (antibakteriális corsodyl-t vagy listerine-t).

Arra is figyelj hogy az étkezés és a fogmosás között legyen 15-20 perc, illetve 3 havonta cseréld le a fogkefét.

2015. márc. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!