Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért csinákja ezt a szám?

Miért csinákja ezt a szám?

Figyelt kérdés
Egy 14 éves fiú vagyok,és mielőtt az iskolámba mennék mindig és mindig mosok fogat alaposan,hogy abban reménykedjek,hogy ne büdösítsen a szám.Én már mindent csináltam,de nem tudtam azt elérni,hogy reggel mosok fogat és mire beérek a suliba már bűzlik.De nem is eszek mielőtt elmennék a suliba.Miért van ez? Segítsetek,hogy oldhatnám ezt meg.

2014. dec. 17. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Szájszag betegség tünete is lehet, például gyomorprobléma, idült gyulladásos állapot a mandulán, kiszáradás. Ezek jutottak most eszembe. Dokihoz kellene vele fordulnod.
2014. dec. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Lehet kiszárad a szád. A nyelvedet is mosd meg hátul is .
2014. dec. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Talán épp az a baj, hogy nem eszel. Ha rendben vannak a fogaid, akkor valószínüleg a gyomrodból jön. Esetleg nyitva van a gyomorszájad. Nincs refluxod? Keresd fel nyugodtan a orvosodat, mert ennek belgyógyászati oka lehet.
2014. dec. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én nem tudom,hogy büdös lenne nekem mondják mások de megkérdezek mindjárt valakit.
2014. dec. 17. 20:20
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy az a baj,hogy kiszárad,mert mindig amúgy a nyelvem is mosom,direkt olyan fogkefém van amikor a másik fele a nyelvre van.
2014. dec. 17. 20:22
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem annyira büdös csak egy kicsit azt mondják.
2014. dec. 17. 20:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Gőzöm sincs, hogy miért van, de egyik ex lakótársam pont ezzel a problémával küzdött éveken át, mire kitapasztalta, hogy ha reggelizik rendesen és utána most fogat, akkor nem tér vissza a szájszag. Ennek az okát nem tudom, biztos megmondja valaki aki tőlem okosabb, de addig is próbálkozz ezzel a módszerrel, hátha neked is megoldja.
2014. dec. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rossz fogtól, fogkövektől is lehet, le szoktad szedetni a fogköveket évente?
2014. dec. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Cukorbetegség is lehet
2015. jan. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!