Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés számítógépes...

Gyökérkezelés számítógépes érzéstelenitéssel, tapasztalatok? Ezzel a módszerrel is elviselhetetlenül fájdalmas?

Figyelt kérdés
3 fogamat kell gyökérkezelni, még sosem csinálták, viszont nem hallottam tul jó dolgokat ezzel kapcsolatban. Viszont az a szerencsém hogy nem gyulladt fogakról van szó. Nem tudom hogy igy a hagyományos lidocain injekcioval mennyire lenne fájdalmas de én biztosra szeretnék menni, hallottam az ùj számitogépes érzéstelenítésröl. Tapasztalatokat szeretnék hogy mennyire fáj nem,gyulladt fognál a hagyományos vagy az uj érzéstelenitö modszerrel a gyökérkezelés. Köszönöm a válaszokat!

2015. márc. 18. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne, hogy "számítógépes érzéstelenítésről" van szó...? Azt mégis hogy?

Számítógépes gyökértömésről esetleg (amikor mikroszkópon nézik ill. röntgenen a folyamatot a monitoron, így nagyon precízen tudnak dolgozni), de az érzéstelenítés az csak valami kémiai anyag kell legyen. Szerintem.


Nekem is volt már pár fogam gyökérkezelve, sima injekciós érzéstelenítőt kaptam, de egyiknél sem emlékszem úgy, hogy fájdalmas lett volna. Szerintem a szuri jobban fájt, mint maga a kezelés. Olyan érzés, mintha valami kis csavaros reszelőt húzogatnának a fogadban.

2015. márc. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Pedig van ilyen érzéstelenítő, számítógép által vezérelt. Nézz utána ha gondolod, eléggé új még :)
2015. márc. 20. 15:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem gyulladtak a fogaid,semmi gond nem lesz az érzéstelenítéssel ! Én is nagyon féltem,nekem is 3at kellett gyökérkezelni,de utána kiröhögtem magam mitől paráztam ennyire. Semmit nem éreztem,és max negyed óra alatt meg is volt.
2015. márc. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!