Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire fáj a letört fog...

Mennyire fáj a letört fog húzása? Belül teljesen le van törve, kívül még látszódik pár mm.

Figyelt kérdés
Nagyon félek!
2014. febr. 3. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem kétszer húztak (magándoki) és egyszer sem fájt. Az injekció fáj kicsit, a húzás hangja borzalmas és talán még a feszegetés lehet kellemetlen meg ahogy az orvos keze feszíti a szád. De ennyi. Miután kimegy az érzéstelenítő, éjszakára egy fájdalomcsillapító és kész. Legalábbis nekem ez volt:) Most épp a második bölcsességfog műtét után vagyok, a húzáshoz képest a műtét semmi, a gyógyulás viszont pont fordítva:D
2014. febr. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem kellett metszeni az ínyed? Ki tudja anélkül is húzni?
2014. febr. 3. 09:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Már én is voltam így, de csak csatlakozni tudok az elsőhöz. Az érzéstelenítő volt egy kicsit kellemetlen a húzást már nem is éreztem. Én utána itthon se vettem be fájdalomcsillapítót mert amikor kiment az érzéstelenítő nem is fájt. Talán amikor feszegeti ki az kellemetlen de nem fájdalmas. Mondjuk nekem hozzá tette a doki hogy örüljek hogy egybe kijött bár nem akarlak ijesztgetni. Nekem is valahogy így volt letörve mint neked.
2014. febr. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem kellett metszeni, de attól sem kell félni, nem fáj:)
2014. febr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!