Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogímyvérzésre az alapos...

Fogímyvérzésre az alapos fogmosáson túl mi a gyógymód, mit tegyek? Hogy állithatom meg?

Figyelt kérdés
2015. márc. 20. 01:01
 1/7 anonim ***** válasza:
olajrágás
2015. márc. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Menj el fogorvoshoz, meg kell nézetni az okát Addig is puha fogkefével, parodontax fokrémmel mosd a fogad, használj fogselymet és ínygyulladásra vegyél öblögetőt, többféle is van.


Itt hasznos tanácsok vannak:

[link]

2015. márc. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Kerüld a kávét, alkoholt, cigit
2015. márc. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Menj el gyakran fogorvoshoz és szedje le a fogköveidet. Aztán lehet, hogy kürettálás (íny alatti tisztítás) is kell majd...
2015. márc. 22. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A Tengerész ***** válasza:
100%
Volt két jó válasz, csak megerősíteni tudom, a jelenség fogínygyulladásra utal, ne vedd félvállról (mint én tettem, el is vesztettem egy fogamat miatta) 1. fogköveket haladéktalanul leszedetni, 2. Puha fogkefe, fogselyem, Paradontax fogkrém és csak függőlegesen sikálni a fogakat, soha vízszintesen.
2015. márc. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 pissedoff válasza:
100%
Eloszor is surgos C vitamin portlas, hiszen ez (tobbek kozott) annak a hianyat jelzi. Erdemes orvossal kizivzsgaltatni ennek a valodi okat, altalaban mas egeszsegi problemak okozzak ezt a tunetet. Gargalizalj vagy szodabikarbonas langyos vizzel, vagy szegfuszeg teaval, de sima sos viz is hasznos. Nem szabad eros kemeny fogkefet hasznalni.
2015. márc. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
No, azért azt nem gondolnám, pissedoff, hogy skorbut lenne a vérzés oka. Ahhoz igencsak komoly C vitaminhiánynak kellene lennie. Viszont a fogkő csúnya dolgokat csinál.
2015. márc. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!