Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy lehet ilyen fehér fogsoro...

Hogy lehet ilyen fehér fogsorom? (kép lent)

Figyelt kérdés
Mint Jonah Hillnek a Wall Street farkasában? [link]

2015. márc. 24. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:

ez kb 4PLUS-os mosoly. :D

[értsd: mai magyar árakon 4 milliótól felfelé]

élettartam garanciával és örök életre elfelejtheted a fájdalmat is .. önbizalmad szper lesz!! MEGÉRI!! (tapasztalat)

2015. márc. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem. Ilyet egyébként, hogy csinálnak?
2015. márc. 24. 23:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Összes kihúz, néhány implantátum becsavaroz, nagyon fehér porcelánból teljes protkó ráépít, fogorvos örül a 4PLUSZNAK mert utána elmegy kicsit yahtozni a feleségével...
2015. márc. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ehhez ki kell húzatni a fogakat? Nem lehet ilyet elérni porcelánhéjjal? Láttam, hogy sok hírességnek is úgy van megcsinálva.
2015. márc. 25. 16:13
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Hülyeségeket beszélnek. Porcelánhéj, ahogy Te is mondod. De vannak szerencsések, akiknek alapból ilyen fehér, mint pl nekem is, pedig kávézom napi többször is. Cserébe csámpásak, így most 20-on éves fejjel fogszabályzót csináltattam. Ez van, nem lehet minden frankó. :)
2015. márc. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Porcelánhéjnál csak az első fogakra tesznek vagy hátulra is? Tehát csak oda ahol látszik ha mosolyog az ember?
2015. márc. 26. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!