Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen fogkrémet, illetve...

Milyen fogkrémet, illetve miket használjak?

Figyelt kérdés

A fogaim szerintem elég érzékenyek. Kellemetlen érzés ha hideget eszem, vagy iszom, de az is, ha hirtelen meleget. Előfordul, hogy fáj az ínyem.

14/l vagyok, és amióta vannak fogaim, azóta kötelességtudóan mosom őket. Mégis kissé sárgásak. Kiskoromba Elmexet használtam, meg talán mást is, nem emlékszem. 1-2 éve (inkább 2) még a Signalnak azt a fehér tigrisesét. Most már felnőtt Elmexet használok. Minden este kicsit több, mint 3 percig mosok fogat. Többnyire szénsavmenetes vizet iszom (néha gyümölcs levet, szökőévente egyszer mást). Nem eszem túl sok édességet. Reggelente ritkán van időm, főleg 30 percet várni, márpedig annyit kell. Viszont kiöblítem a számat vízzel, és elrágok egy mentolos Orbitot suliba menet.

Kissé sárgásak a fogaim (nincs lyukas, és van egy darab tejfog) és ez zavar. Az sima Elmex mellet, ha használnék szájöblítőt, mondjuk a Fogerózió ellenit, szintén az elmextől az segítene? Esetleg, ha vannak olyan növények, tudtok mondani? Bocsi, a sok rizsáért!

Használjak fogselymet is? Ja, amúgy extra puha fejű fogkefém van.



#fogmosás #mosoly #Elmex #sárgás fogat
2015. márc. 26. 16:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és a nyelven lévő lepedékek ellen lehet tenni valamit?
2015. márc. 26. 16:09
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a Sensodyne Rapid fogkrém 2 hét alatt megszüntette a hidegre és egyebekre való fogérzékenységet, fogselymet használj és szedesd le a fogköveidet, akkor lepolirozzák a fogad és visszanyeri az eredeti színét.
2015. márc. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ohh, nagyon köszönöm, mindenképp beszélek a fogorvossal
2015. márc. 26. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!