Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hova adnak injekciót foghúzásk...

Hova adnak injekciót foghúzáskor és mennyire fáj?

Figyelt kérdés

2015. márc. 28. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
A fogágy és állkapocs melletti lágy szövetbe (belül és kívül), ha ügyes orvos adja és megfelelő injekciót és vékony tűt használ, akkor alig érezhető, az is csak egy pillanatra.
2015. márc. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Neke alahova a szajpadlasra adtak,kicst csipett
2015. márc. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nem fáj, talán csak addig amíg beszúrja a tűt. Közben pedig kellemetlen, de kibírható.:)
2015. márc. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Száj padlásba ès az inybe csak egy kicsit csípett.
2015. márc. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, melyik fog. Nekem egyszer az ínybe adták, egyszer meg valahova egész hátra. Nem fájt, szinte nem is éreztem, de utólag fájt a helye. Van olyan zselé, amit ha előtte ráken, a szúrást sem fogod érezni. Ha félsz, kérd, hogy adjon :-) Gyerekeknek szokták.
2015. márc. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy melyik fog, adhatnak ínybe, oldalra a lágyrészbe, szájpadlásba, nekem egy alsó fognál a lefelé, a lágyrészbe nyomták. Pár másodpercig fáj míg benyomják, de elég hamar elkezd zsibbadni.
2015. márc. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
foginybe es az elso szurast erzed egy picit de nem faj
2015. márc. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Attól függ,hogy alul vagy felül húznak.Nekem az ínyembe és a szájpadlásomba adtak.Amit az ínyembe adtak az nem volt olyan vészes,kicsit csípett,de ennyi.Viszont amit a szájpadlásomba adtak,az már kellemetlenebb volt,de azért ki lehet bírni.Egyébként ez attól is függ,hogy milyen a fogorvos,mert vannak,akik be tudják adni úgy,hogy alig érzel valamit.És szoktak adni érzéstelenítőt is.De ez azért attól is függ,hogy kinek milyen a fájdalomküszöbe,pl. ami az egyiknek fáj lehet,hogy másiknak meg sem kottyan.
2015. márc. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mi a fene ***** válasza:
Akárhova adják, én nem szeretem, pedig jó fogorvosom van !
2015. márc. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!