Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Olyat csinálhat egy doki,...

Olyat csinálhat egy doki, hogy injekciót kérek a fogtöméshez, és nem ad?

Figyelt kérdés

ez volt a válasza: 5 percre minek?

és annyira fájt, hogy a könny csorgott a szememből.


2014. okt. 5. 19:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csinálni csinálhat, a saját dolgát is nehezíti vele, de többször ahhoz se mennék.
2014. okt. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem!Köteles adni!
2014. okt. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Máskor ne engedd, hogy hozzád nyúljon fájdalomcsillapítás nélkül. Ez a rohadt mészárost meg jelentsd fel.
2014. okt. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát, ha SZTK fogorvos volt, akkor lehet, hogy ki van adva nekik parancsba, hogy mennyi fájdalomcsillapító injekciót használhatnak fel havonta. Ha kifogy a keret, akkor nem tud dolgozni olyan beteggel, akinek tényleg kéne. Így spórolni kényszerül és szakmai alapon ítéli meg, hogy milyen mértékű lesz a fájdalom. Végül is, ha túlélted és most nem fáj, akkor "szakmailag" jól döntött, legfeljebb neked rossz emlékeid maradtak. Így akarják rákényszeríteni a lakosságra a magánorvoshoz fordulást. Ha meg kevés lesz az SZTK-ban a fogászati beteg, akkor minek azt fenntartani ??
2014. okt. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Na persze, mentegessük csak az embertelen férgecskéjét. :) Nyilván a kormány a hibás, nem ő szemétláda. Utcára vele, sepregessen. Emberek közé nem való.
2014. okt. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom, én is hasonló cipőben jártam anno, csak nekem gyökérkezelés volt érzéstelenítés nélkül. Idegeket szedegette ki úgy, hogy nem kaptam semmit sem.
2014. okt. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És miért hagytad?
2014. okt. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

ez nem most volt, már van 2 éve is. csak most megint kéne mennem tömésre.

miért hagytam... hát nem tudtam jobbat. de ha most megint megyek, és kérek, és nem ad, akkor megmondom, hogy viszlát.

2014. okt. 6. 08:36
 9/11 anonim válasza:
Nana. Gyökérkezelésem nekem is volt már szuri nélkül, viszont az a fogam teljesen elhalt már, így semmit sem éreztem az egészből, csak a matatást :) De hogy egy gyulladt, orbitálisan fájó fogamat kezelje érzéstelenítés nélkül...? Biztosan gyomorszájon rúgtam volna akaratlanul is.
2014. okt. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak olyanhoz menj, aki tényleg ad érzéstelenítőt
2014. okt. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!