Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit egyek foghúzás napján?

Mit egyek foghúzás napján?

Figyelt kérdés
iszonyatosan fáj bal oldalon húztak délelőtt,reggel óta nem ettem.mit lehet csinálni?
2015. márc. 30. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Pépeset, pl. tejbegríz. Inni igyál !
2015. márc. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szamo77db ***** válasza:
Főzz egy adag teát és áztass bele háztartási keksz darabkákat. (Vagy babapiskótát.) Fontos, hogy a kihúzott fog helyén nem szabad rágni, mert begyulladhat. A tejet, tejtermékeket kerülni kell. És szerintem egy Algopyrint bevehetsz, ne tűrd a fájdalmat. Ha holnap is ennyire fáj, menj vissza a fogorvoshoz és kérj tanácsot tőle. A folyadék bevitelre ügyelj, nehogy kiszáradj.
2015. márc. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,azt tudtam,hogy tejtermék kilőve,pedig egy joghurt csúszna le a legkönnyebben.
2015. márc. 30. 19:59
 4/5 anonim ***** válasza:
(gyulai tömlős májkrém és/vagy kaiser tömlős májkrém és/vagy győri édes (kókuszoson kívül mind[kakaós, erdei ..]) és lehetőleg teljes kiőrlésű és/vagy gyümölcsdarab mentes jégrém [dobozos, pálcikás] illetve sok folyadék: nestle aquarel mentes+magnéziumos plusz tabletta x2) - valamiért ANNO foghúzás után 15 perccel már nagyon "ehetnékem" volt és nekem ezek jöttek be!
2015. márc. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyél leveseket, főzeléket, puha dolgokat pár napig.
2015. márc. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!