Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire fáj a foghúzás?

Mennyire fáj a foghúzás?

Figyelt kérdés
Bölcsességfog, teljesen lyukas, le van törve az egész oldala. Elmentem a fogorvoshoz, hogy küldjön el a szájsebészetre. Nagyon félek, teljesen kétségbe vagyok esve, mivel ez lesz az első fogam amit húznak. Veletek volt már hasonló?

2015. márc. 27. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem most nem leszel jobban attól ha leírom a sztorimat, maradjunk annyiban hogy meg kell csinálni, vége lesz és onnantól csak emlék. Én a helyedben két lidokain injekciót kérnék.
2015. márc. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyátalán nem fájt! Egy érzéstelenítőt kaptam és nem fájt, semmit se éreztem. Egyedül a hangja volt rossz, meg utána volt kellemetlen a helye.
2015. márc. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

De ez csak az én esetem. Mindannyian másik vagyunk, és másmilyen a fájdalom küszöbünk.(Én nem bírom a fájdalmat egyátalán. Sima töméshez is kérek érzéstelenítőt, volt, hogy 3-at kaptam...)


2. voltam

2015. márc. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Trafó1 ***** válasza:

Attól függ, hogy sikerül az injekció.

Lehet kényelmes galopp és lehet, majdbeszarok vonyítás is.

2015. márc. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Abból nemigen foghúzás lesz, hanem fogkivésés. Ha annyira le van törve a fog, hogy a fogorvos nem tudja megfogni fogóval, akkor csak a kivésés jön számításba. Beinjekciózzák az ínyedet, a szúrás fáj egy kicsit, de többit nem fogod érezni. Majd utána, ha kiáll az injekció hatása.
2015. márc. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már túl vagyok rajta. Annyira nem fájt, viszont elég sokat küszködött vele, mire kijött.
2015. márc. 27. 13:27
 7/7 anonim ***** válasza:
No hála Istennek, éppen most akartam írni, hogy neparázz, nekem simán kiszedték. :-)
2015. márc. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!