Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit fognak a fogammal csinálni...

Mit fognak a fogammal csinálni? Kép lent

Figyelt kérdés

[link]



Húzni fogják? Nagyon félek, ma megyek fogorvoshoz, soha nem csináltak még semmit a fogammal.

De annyira fáj. :(



2015. ápr. 1. 10:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vszinuleg megnezik h lehet e gyokerkezelni vagy ujratomni. Ha egyik se, akkor csak vegso esetben huznak. Nyugi, tul leszel rajta hamar!!
2015. ápr. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, aztan gyokertomes utan par honappal, torott fog lesz, aztan ugyis ki kell huzni.
2015. ápr. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De mennyire fajdalmas?

Annyira felek hogy az orvos elront valamit. :(

De mar nem halaszthatom tovább.

Koszonom a valaszokat!

2015. ápr. 1. 10:30
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
tömés - nem szabad az ilyet halogatni, mert nem gyógyul be. Húzni a jó fogorvos csak végső esetben húz, ne engedd. Ha nem elég a tömés, gyökér-kezelik és még sok évig jó lesz. A fogpótlás nehéz, drága és soha nem tökéletes, ami menthető azt menteni kell!
2015. ápr. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy húzzák. A fog jelentős része épnek tűnik.

Már túl lehetsz rajta. Milyen volt?

2015. ápr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha fáj,akkor elkerülhetetlen a gyökérkezelés. HA a gyökér még aránylag ép,akkor gyökérkezeli és betömi. HA sérült a gyökér,akkor lehet húzni kell,meg szokták röntgenezni,akkor derül ki,hogy mi legyen,de igy ránézésre ez egy menthető fog.
2015. ápr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Sajnos nem vagyok túl. :(

Úgy volt hogy DU.-os az orvosom, helyetesítés volt így hát 12-ig volt, amit én nem tudtam.

Holnap megyek DU.

Addigra megőrülök, Dolgit-ot fogok most venni, holnapig valahogyan csak kibírom.

Hálás vagyok a válaszokért! Megy a zöld pacsi! :)

2015. ápr. 1. 16:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyelőre csak mutasd meg, ha esetleg húzni akarna, akkor pedig menj el másik orvoshoz is. De valószínűleg a legrosszabb ami történhet a gyökérkezelés. Nekem már 6 éve gyökérkezelt egy fogam, kétszer kellett újratömni, szóval az nem igaz, hogy pár hónap múlva úgyis kihúzzák.
2015. ápr. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na, megvolt? Mi lett?
2015. ápr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Meg meg, csak gyökérkezelték, abszolút nem fájt. Jó párszol felsikitottam de az se fájt őrűlten. :)

Túl paráztam.

2015. ápr. 4. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!