Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Csomó a szájban? Mitévő legyek?

Csomó a szájban? Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta (szerintem évek óta) van a számban (az oldalsó részén) egy kiálló rész, amit kicsit tudok mozgatni a nyelvemmel. Eddig nem zavart, csak most elkezdett azon kattogni az agyam, hogy mi lehet ez? Ugyanott a másik oldalon sem egyenletes a szám belülről, de a jobb oldalon lévő kitüremkedés mozgatni is tudom kicsit... most eléggé meg vagyok ijedve. Soha nem nőtt, nem fájt, vagy ilyesmi, nem volt vele semmi panaszom. Félévente, van hogy évente, de fogorvoshoz is járok, soha semmit nem mondtak, a háziorvosom se.

Mengendem most a tükörben, nincs elszíneződve vagy ilyesmi, de azért látszik hogy ott az a rész meg van vastagodva egy ponton.Eddig olyan természetesnek éreztem hogy ott van, sosem rágódtam ezen. Mitévő legyek? 17F



2015. ápr. 3. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Rágod a szád belül?Nekem sem egyenletes belül,de én sajnos tépkedem.

Szerintem mutasd meg külön a púpodat,illetve azt is hogy dohányzol-e stb.Bármi lehet,vadhús,jóindulatú csiszta,de bármi.

2015. ápr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Van nekem is, rossz szokás hogy néha megharapom az a részt vagy a fogaim közé kerül, úgy hogy nekem is van ott egy csomócska. Nem kell aggódnod.
2015. ápr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van olyan mindkét oldalon.
2015. ápr. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!