Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tegnap voltam fogorvosnál, az...

Tegnap voltam fogorvosnál, az orvos tet bele orvosságot, majd lezárta ideiglenes tömésel. Ma reggelre egy picit megduzzadt az ínyem belülről, de semmi féjdalmat nem érzek, mitévő legyek? Majd csak kedden lesz fogorvos?

Figyelt kérdés
2015. febr. 7. 10:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nem fáj, várj vele. Elviekben innentől kezdve akár el is kezdhet javulni, ahogy dolgozik a gyógyszer. Nyilván, ha keddig nem javul, sőt romlik a helyzet, akkor menj vissza, de szerintem nem lesz ebből gond :)


(És mindig úgy "kiakadok", amikor ilyen kérdés jön - persze nem a kérdezőre - de engem ilyenkor mindig ellát a fogorvosom útmutatással, hogy hol/mikor érem el, ha másnap reggelre beduzzadna, és hogy mi miatt aggódjak, mi miatt nem. Ez esetben nem aggódnék, mert múltkor nekem lüktetett, mint állat, első este, de onnantól javult. De persze minden eset más-és-más.)

2015. febr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!