Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha megkerem a fogorvost, hogy...

Ha megkerem a fogorvost, hogy csinalja meg, megcsinalja?

Figyelt kérdés

multhet csutortokre nagyon feldagadt a felso ajkam szoval felszurtak vagy nemis tudom mit csinaltak de ehhez elol a fogambol kiszedtek a tomest

nem akarja visszaepiteni a fogamat meg a doki, mert azt mondja fel hogy megint bedagad. nagyon rosszul ereztem magam egesz heten fog nelkul es sulibais kene mar mennem mivel tegnap nem mentem, ha szolok neki hogy engem nem erdekel ha bedagadna csak csinalja meg akkor megfogja?


2015. ápr. 9. 07:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogadd el, ő ért hozzá. Ki kell tisztulnia, le kell menni a gyulladásnak és utána visszaépíti. Ehhez idő kell. Most hiúságból lezárná - rosszabb lenne, lehet, hogy meg sem tudná menteni. Meg fogják érteni az iskolában is, hogy mi az ábra. Keveset beszélj és takard el a szád egy zsebkednővel közben, ha ennyire zavar. Meggyógyulsz, és utólag majd látod, érdemes volt megküzdeni érte.
2015. ápr. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ha kerem sem csinalna meg?:(
2015. ápr. 9. 08:03
 3/4 anonim ***** válasza:
- ha jó fogorvos, nem teszi kérésre sem tönkre a fogadat.
2015. ápr. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hat igazabol jovohet utan ugyis csinaltatnek egy hidat elore, mert nem a legszebbek a fogaim es igy nem olyan nagy baj hogyha 'tonkreteszi'
2015. ápr. 9. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!