Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Húzták már itt valakinek...

Húzták már itt valakinek olyan fogát, amelynek nem volt koronája?

Figyelt kérdés
volt már egy nehéz "húzásom", ami inkább kisműtét volt, mert összeroppant a korona. ez az alsó 5-ös lenne, koronája nincs, a doki már nézte, elvileg könnyen fog menni, mert alányúl és ki tudja emelni, bízok benne, mert ő szájsebész, de azért ha valakinek már volt ilyen vagy hasonló élménye szívesen meghallgatnám.
2015. ápr. 9. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem több is volt, ilyenkor emelőket használnak, de ugyanúgy nem érzel semmit, mint a sima húzásnál, csak maximum kicsit tovább tart. Arra emlékszem, hogy az orvosnak gyöngyözött a homloka, eléggé megizzadt, de én nem éreztem semmit.
2015. ápr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen. Kicsit az íní alá nyúltak, ahol már meg tudta fogni a fogat egy speckó fogóval. Valóban tovább tartott, és az asszisztens is fogta a fejemet rendesen, de nem volt vészes. Az érzéstelenítés miatt nem éreztem semmit.
2015. ápr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!