Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Csomó rossz fogam van, de...

Csomó rossz fogam van, de nincs pénzem megcsináltatni, hogy tovább?

Figyelt kérdés

Tudom szánalmas vagyok meg hülye hogy hagytam elfajulni a dolgokat de kisebb koromban nem volt nálunk szokás a fogmosás és hát....van vagy 15 rossz fogam olyan is ami 2-be van törve, van ami fáj is. Fiatal vagyok és szégyenlem hogy ilyen ocsmány a pofám naná hogy rám se néznek a lányok, meg nem is esztétikus.. Most már persze hiába mosom. Pénzem nincs arra hogy a fêlbetört fogakat kezeltessem, ami "csak" lyukas azt is be kéne tömetni...Mit tegyek?

17f



2015. ápr. 11. 22:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Van Pesten ilyen szociális fogorvos, de a legjobb motiváció elmenni melózni és gyűjteni fogorvosra.
2015. ápr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Mostantól mosd meg naponta 3-szor 5 percig. Keress fel egy fogorvost és készítsetek egy tervet, mit javasol, lépésről lépésre.
2015. ápr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

A fogpotlás elég huzos legolcsobb árt 13000ft/ db

röntgen ,, stb

2015. ápr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Ha 17 vagy,kell lennie iskola fogorvosnak,ami ingyenes,nem? Legalább is az én időmben még így volt. Ha nem is ingyen,de sokkal olcsóbban. Pesten a Sote fogorvosi klinikán is csak az anyagköltséget kell fizetni, ami nem drága, (kivéve pótlásnál), annyi,hogy ott gyakornokok csinálják. (megjegyzem,nagyon ügyesek).
2015. ápr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Na ne viccelődjünk már, gyerek vagy, van érvényes társadalom biztosításod, ott is vannak fogorvosok, ami ingyen van! Azonnal jelentkezz be! Ezek se hentesek, mindnek van saját magán prakszisa is, általában kicsit bunkóbbak, és sietnek, de a semminél biztos jobb!
2015. ápr. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Van körzeti fogorvos, arról semmit nem tudok, mert én úgy emlékszem, hogy a fogmegtarto kezelesek ingyenesek (maganhoz járok), de azt tudom pl hogy nálunk a klinikán a gyakornokok ingyen csinálnak mindent, amit nem (pl pótlás) azt meg sokkal olcsóbban.
2015. ápr. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszokat!

Igen most utánanéztem és tényleg az sztk doki ingyenes. Hétfőn bemegyek és kérek időpontot. Pótolni nem kell még szerencsére, csak van 2 olyan fogam van ami félbe van törve, azt szerintem nem csinálják meg ingyen mert oda már a tömés kevés.:(

2015. ápr. 12. 08:04
 8/13 anonim ***** válasza:
Feltudjak építeni
2015. ápr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tb-re is, utolsó?
2015. ápr. 12. 14:36
 10/13 anonim válasza:
56%

TB-re nem.

Amúgy TB-re csak a húzás van ingyen.A tömést már ki kell fizetni,nekem tavaly kb 3000 Ft volt.(És igen,az SZTK-ban).

2015. ápr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!