Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nyelvem hátulján (nagyon...

Nyelvem hátulján (nagyon belül) búbok vannak. Még eddig nem láttam, de lehet csak azért, mert nagyon mélyen van. Mi lehet ez, illetve érdemes lenne elmennem vele orvoshoz?

Figyelt kérdés
Amúgy semmiféle panaszt nem okoz. Nem fáj, nem ég, nem viszket, de azért aggódom.

2015. ápr. 13. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Az mindenkinek van.

[link]

2015. ápr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó, de ezek kb akkorák, mint a kisujjamon lévő körmöm fele.
2015. ápr. 13. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van a két oldalán felül 1-1 nagyon hátul. 40 éves vagyok és mindig is ott volt. Sokszor voltam orvosnál, sőt gégészeten is ahol benéztek a torkomba és sosem volt gond.
2015. ápr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azok mindenkinek ott vannak a nyelv tövén,úgy tudom nyelvgyöki manduláknak hívják.Nekem van két nagy kétoldalt és több kisebb a torok felé.Ne aggódj!

[link]

2016. febr. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van mindkét oldalon 1-1 nagy,olyan fél cm körüli szemölcs szerű dudor,közte meg több kisebb.Rücskös az egész nyelvgyököm és vastagon lepedékes.Próbáltam letisztítani,de ha megérintem a fogkefével,öklendeznem kell.Én is készülök miatta orvoshoz.
2016. febr. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!