Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha kaptam beutalót a szájsebés...

Ha kaptam beutalót a szájsebészetre, akkor rögtön aznap kiveszik, amikor megyek?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam fogorvosnál, ki kell venni mind a 4 bölcsességfogamat, a két jobb oldalit először. Adott antibiotikumot és egy beutalót a szájsebészetre. Azt mondta, 2-3 nappal azután menjek, hogy elkezdtem szedni. De akkor rögtön kiszedik? Időpontot kell kérni? (a Kőbányai Egészségház amúgy)
2015. ápr. 14. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet időpont kell, hívd fel őket.
2015. ápr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Bemész a beutalóval és még aznap kiszedik.Egy-két injekció nem fogsz érezni semmit... :)
2015. ápr. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Így utólag válaszolva: felhívtam őket, bementem, nem szedték ki. Június 30-ra kaptam időpontot. De orvost váltok, mert nagyon nem volt szimpatikus (nekem ez fontos, mert egy régi trauma miatt félek a fogorvosoktól).

A válaszokat köszi. :)

2015. ápr. 18. 12:22
 4/4 anonim válasza:

Nálam beutalóval még az nap kiszedték...

:D

2. voltam

2015. máj. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!