Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 2 napja tették fel a foszszabá...

2 napja tették fel a foszszabályzómat és már 4 tappancs leesett. Ez normális?

Figyelt kérdés
2 napja tették fel a fogszabályzót (csak a felső fogsoromra), és azóta 4 db esett le. Mivel nagyon fáj még így az elején, csak pépes ételeket eszem, azt is kevesebbszer, mint azelőtt. Nem értem és teljesen el vagyok keseredve, mert 2 hetet kell várnom mire visszaragasztják. Félek, hogy ha ez így fog menni búcsút mondhatok a fogszabályzásnak. Pedig nem volt olcsó mulatság.

2015. ápr. 18. 14:24
 1/6 A kérdező kommentje:
"g" elgépelés bocsi
2015. ápr. 18. 14:26
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben telefonos segítséget kérnék a rendelőben.
2015. ápr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Telefonáltam. 2 hetet kell várnom, mire visszaragasztják, mert akkor lesz doktornő.
2015. ápr. 18. 16:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Értem, de nem mondták, hogy ez mekkora baj?

Másik orvost is megkérdeznék.

2015. ápr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez elég gáz, hogy 2 hetet kell várnod, szinte hihetetlen. A klinikára ahova járok ott hetente van fogszabályozási rendelés, de bármi váratlan dolog van azon vannak, hogy megoldják. Nekem pl a gyűrű mozdult le és azonnal bepréseltek két beteg közé.

Amúgy nem lenne normális, természetesen. Amiatt fordulhat elő, hogy:

- nem tartod be a szabályokat és kemény dologba harapsz

- takonnyal ragasztotta fel, vagy szimplán keveset rakott rá, nem tisztította meg előtte eléggé a fogat

- túl erős ívet rakott fel


Az elsőt ugye kizárhatjuk állításod szerint, így semmiképp sem oké a dolog.

2015. ápr. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor visszamentem, és újra felragasztottak 6 db papucsot, amik lejöttek. A következő hónapban megint lejött 1 db, de azok közül, amit először tettek fel. Most eltelt pár hónap és úgy néz ki minden rendben. Azt mondták a rendelőben, hogy lehet azért történhetett meg, hogy ennyi leesett, mert kicsik a fogaim és domborúak. Több ragasztót használtak most és tovább tartották oda a lámpát is.
2015. júl. 13. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!