Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a véleményetek a CURAPROX...

Mi a véleményetek a CURAPROX fogkeféről?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 19. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
A sima vagy a fogköztisztítóra gondolsz? Általában különben elég jók és hatékonyak, a Curasept termékek is jók.
2015. ápr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mindkettő érdekelne.Hol vehetek ilyet?
2015. ápr. 19. 12:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
gyógyszertárban, de én inkább rendelni szoktam, időnként van ingyenes postázás akció náluk, olyankor rendelek több dolgot innen: [link]
2015. ápr. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. ápr. 19. 12:47
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én rossmannban vettem az ultrasoft verziót . Iszonyat jó . Eddig "soft" fogkeféket használtam,egyik nap kiváncsiságból elkezdtem egy régebbivel fogatmosni,hát össze sem lehet hasonlítani. Főleg ha érzékeny,gyulladásra,vagy sorvadásra hajlamos az ínyed akkor kötelező darab . Nagyon jól tisztít,de nem szúr,nem bántja az ínyet .Én meridol fogkrémmel használom ,és listerin szájvízzel .
2015. ápr. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2015. ápr. 20. 17:20
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Valaki használja a sima fogkefét? Melyiket? Vélemény?
2022. aug. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szóval tegnap voltam fogorvosnál és kaptam egy ilyen nagyon guszta curaprox-os kis füzetkét és teljesen begőzöltem, hogy fú, ezek a dolgok, amiket ajánlanak, miiiind kellenek. :) Fogkefe, fogköztisztító kefe, elektromos fogkefe.


Most már lenyugodtam kicsit. :) Fogselymet használok 30 éve, sztem most már úgysem fogok átszokni a fogköztisztító kefére. Elektromos fogkefém meg úgyis van (sony szónikus). (És nem használom.)


De a fogkefe még érdekel kicsit. Én mindig közepesen erős fogkefét használok, ezek a curaprox-osak meg puhák. Meg lehet szokni őket?


Egyáltalán: jobb a puha fogkefe, mint a közepes?

2022. aug. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#8 -as, régen erre a puha fogkefére esküdtem. Viszont az elektromosnál egyik manuális sem fog soha jobban tisztítani, én azt ajánlom, megfelelő technikával és fogselyemmel.
2022. aug. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!