Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha ki akarom hegyeztetni a...

Ha ki akarom hegyeztetni a fogam, akkor fog orvoshoz kell fordulnom?

Figyelt kérdés

#fogak #hegyez
2015. ápr. 29. 16:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen, mi máshoz? De ha vámpír fogakat akarsz ahhoz hosszabb fogat is kellene csináltatni, ha simán hegyesre csiszolják attól a fogad kisebb lesz... és kb örökké érzékeny is lesz. Nem hinném hogy megéri.
2015. ápr. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Inkább elmegyógyászhoz.
2015. ápr. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Jó lesz a köszörűs is.
2015. ápr. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Egy jó lakatos simán megreszeli.
2015. ápr. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A múlthéten meg valaki azt kérdezte hol tudná a hegyes fogát lecsiszoltatni. Sehogy se jó.
2015. ápr. 30. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 djpython007 válasza:
52%
Először elmegyógyintézetbe, aztán zártosztályra. Szép leszel majd tuti mondjuk 40 éves korodra. Munkát szerinted hol adnak egy eleve selejtes kinézetű embernek? És ha ne adj isten gyereked lesz milyen jó érzés lesz mikor majd mondja hogy apu vagy anyu te ne gyere velem mert úgy nézel ki mint egy idióta mutáns...
2015. máj. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolso.

Gratulalok, nagyon jo gondolkodas modod lehet.

Nem kulso alapjan kell megitelni az embert, mert attol meg teljesen normalis lehet. En igy erzem jol magam, te meg ugy, ahogy vagy. Annyi ember van a foldon, es mind kulonbozik a masiktol.

Gondolkozz el ezen szerintem, mert sokszor elofordult mar velem, hogy meg sem akartak ismerni, csak a kulsom miatt. Pedig teljesen egy jo szandeku, ertelmes ember vagyok.

2015. máj. 1. 08:36
 8/14 anonim ***** válasza:
Vannak afrikai törzsek ahol ezt a műveletet egy laposvágóval és kalapáccsal megoldják. :-)
2015. máj. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Meg bánnád... Hidd el én is akartam 18 évesen vámpirfogakat (2 db felső 33as fogamból) de le beszélt róla... Pedig maszeknál voltam.. Ugyanis ő koronát mondott, (az alaphangon 30 ezer9, plusz ugye egészséges fog... és érrzékennyé válna ha lecsoszolná... Meg az izlésed is változhat
2015. máj. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2015. máj. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!