Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Vérhólyag a kihúzott fog helyén?

Vérhólyag a kihúzott fog helyén?

Figyelt kérdés
Fogorvosi kezelésekre járok, mai beavatkozás elég fájdalmas volt valamiért nem használt az érzéstelenítő pedig sokat kaptam, lehet bevolt gyulladva. Felső bölcsességfogam és az az elöttit húzták ki nagy keservesen, nehezen és eszement fájdalmasan jöttek ki. Nos most este megnéztem és annyit látok, hogy egy dudór tele vérrel (szerintem az) lóg lefele. Amúgy nagyon fáj a helye megőrülök tőle már, nem az első kezelésem és húzásom volt mégse fájt ennyire még soha. Mi lehet az a holyag szerüség? Van okom aggódni??
2015. ápr. 30. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Nehogy kipiszkáld! Az a vérdugó, teljesen normális, kell oda. Majd eltűnik. Az zárja le a sebet.
2015. máj. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azóta már voltam ujjabb kezelésen, megnyugtattak, hogy másokhoz képest szépen gyógyulok. :)
2015. máj. 5. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!