Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normalis hogy a kihuzott...

Normalis hogy a kihuzott fogam melletti fognal az iny be van dagadva?

Figyelt kérdés
A fog be volt gyulladva ugy lett "kihuzva" kedden. A helye minimalisan faj, de a mellette levo fogam alig latszik ugy fel van dafadva az inyem illetve serult is egy picit a fog teteje. Nem tudom mire gobdoljak, csak ott is meg lett sertve az inyem vagy esetleg atmehetett a gyulladas erre a fogra is?
2015. ápr. 3. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális,majd elmúlik.
2015. ápr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze,le fog lohadni,egy foghuzás,órási trauma,persze hogy az ínyed "sértve érzi" magát.

Nekem is olyan volt,inkább fültől fülig az állkapcsom is úgy fájt hogy az első éjszakán óránként keltem fel pityeregni.


Amit nekem az orvos ajánlott-és más gyulladt helyemen segített-az a propolis,méz alkotóanyaga.Gyulladásgátló,méhészetben és bioboltban is lehet kapni.

2015. ápr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ.. Nekem két héttel foghuzas után fájt a fogam mellette. Visszamentem és az előző helye volt begyulladva.

Valameddig normális. De ha sokáig húzódik akkor vissza kell menni. 3-4 napot adnék neki mert ez így még belefér.

2015. ápr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!