Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy tudtok olyan emberrel...

Hogy tudtok olyan emberrel csókolózni, akinek elhanyagolt a fogsora, bűzlik a szája?

Figyelt kérdés
Nem parasztozzatok le légyszi, tényleg érdekel a dolog.
2010. febr. 22. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, ilyennel nem csókolózok. Utálom az igénytelen fogsort, gusztustanlan, én meg nem vagyok egészségügyi miniszter, hogy fogmosásra meg fogorvosra szoktassak valakit.
2010. febr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyennel nem smárolok ilyen egyszerű a probléma. Főleg ha bűzlik akkor, ha sárgás az még belefér, de ha büdös akkor tuti nem. Csak ez a lényeg, hogy az ne legyen. Végülis nem a fogaiba fogok beleszeretni:)
2010. febr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
benyomok előtte egy kis halat és hagymát én is,hogy kiegyenlítődjön a dolog:))))
2010. febr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
hát ha büdös akkor sehogy. de ha pl kicsit sárga(és nem azért mert nem mossa, hanem mert ilyen az alap színe) esetleg ferdék, az nem zavar. de mossa legalább 2szer naponta, és ne legyenek lyukasok
2010. febr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
sehogy. megkérném, h. menjen el egy fogorvoshoz.
2010. febr. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

nemsmároltam még büdös szájúval, viszont a fogsor az engem hidegen hagy. a lényeg h ne rohadjon, és ne hiányozzon a foga látható helyről.

a hollywoodi mosolyért nemvagyok oda.

2010. febr. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Csak azért kérdeztem, mert nagyon sok elhanyagolt fogsorú embert látok (már egészen fiataloknál is, és ha az én páromnak lenne elhanyagolva, akkor nem szívesen csókolnám meg.

Csak elgondolkoztam azon, hogy most ezek az emberek nem csókolóznak, vagy annyira szereti őket a párjuk, hogy nem zavarja ez a dolog, vagy erre a dologra nem túl igényes egyik sem, vagy mi van.

2010. febr. 24. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!