Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ti reggel mikor mostok fogat?...

Ti reggel mikor mostok fogat? Reggeli előtt, vagy után?

Figyelt kérdés

Csak kiváncsi vagyok,mert sok mindenki ahogy felkel, fogat mos, és aztán reggelizik.

Én nem is tudnám elképzelni, hogy mentolos szájjal álljak neki reggelizni, akkor mindennek olyan más, rossz íze van.


Én ezért mindig reggelitek egyből ( tudom, valaki nem bír reggel felkelés után enni, de nekem muszáj) és utána mosok fogat, így a reggeli maradékot is el tudom tüntetni.



Ki hogy csinálja? :)



2015. máj. 4. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
egy heten egyszer altalaban amikor megfurdok azutan :)
2015. máj. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igy engem ez a mentolos iz problema nem zavar ^^
2015. máj. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

namost az attól függ..felkelés után egy langyosvizes szájöblítés igencsak velejárója a mosakodásnak, fürdésnek...

aztán ha reggelizek, ha nem, akkor is mosok fogat..

nem árt napközben is langyos vízzel néha öblíteni, az csak előnyös..mert mit lehessen tudni..


a reggeli maradékát mindenképpen tanácsos eltüntetni a fogak közül, de még inkább illik is..a fogkrém ize az egyéni tapasztalástól függ, ki mit szok(ik) meg idővel..


a tiszta fog már utcahossznyi előny..nemcsak látványra, szájszagra is..


szerintem

2015. máj. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

termeszetesen reggeli utan.


reggeli elott semmi ertelme.

2015. máj. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Indulás előtt mosok fogat. Mivel kávézok felkelés után nem sok értelme lenne. Kávé, reggeli, utána a fogmosás.
2015. máj. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Reggeli után, semmi értelme előtte mosni. A mentolos szájíz nem zavarna reggelizés közben, az viszont nagyon, ha fogmosás nélkül, ételmaradékos szájjal indulnék neki a napnak. Pfuj.
2015. máj. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!