Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Még sosem voltam fogkő leszede...

Még sosem voltam fogkő leszedetésen. Ez baj? De nincs is fogkövem. Szinte midnen étkezés után fél órával fogat mosok, reggel, illetve este pedig szájvizezek is. Néha fogselymet is használok.

Figyelt kérdés

2015. jan. 7. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs, akkor minek mennéd leszedetni a semmit? :D
2015. jan. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert sokan mondják, hogy na megint mennek az évenkénti fogkőleszedésükre stb. Én meg még sosem voltam, ezek meg évente mennek, mondom ez fura.
2015. jan. 7. 11:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Sokszor ellentétes információt mondanak a fogorvosok. Egyik azt mondja, hogy használj szájvizet, a másik azt hogy csak kúra szerűen. Ha minden étkezés után fogat mosol az nagyon jó, állj rá a rendszeres fogselymezésre. Véleményem szerint az állandó szájvíz használata szükségtelen. A szájszagot a fogak között maradt maradék adja.


Nézd meg a fogad belső felét, hogy van-e rajta fogkő. Értelemszerűen akkor kell menni fogkő eltávolításra, ha van. :) Néha megnézetni persze nem árt!

2015. jan. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy nincs! Én is megyek évente, mert hajlamom van rá. Ezek szerint neked nincs.
2015. jan. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én elmentem, mert az orvos azt mondta addig meg sem néz, amíg van rajtam fogkő. Elmentem és ugyanolyan maradt, mint volt. Nem volt fogkövem, csak lehúztak pénzzel.
2021. szept. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!