Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csináljak már annyira fáj...

Mit csináljak már annyira fáj a fogorvosi kezelés?

Figyelt kérdés
Eddig soha nem volt bajom a fogorvossal régen sok fogam tömte simán kibírtam gyerekként, de mikor lett egy nagyobb lyukas fogam amihez már érzéstelenítő kellett kettőt adott de még akkor is rohadtul éreztem ergó nem hat rám elég jól a érzéstelenítő, azóta még 2x voltam fogorvosnál mind a kétszer nagyon megszenvedtem és elképesztően fájt, 1x nem adott érzételenítőt mert nem volt túl nagy a fog rövid ideig fúrta de üvölthetnékem volt a fájdalomtól. Most ismét lett 2 problémás fogam is, már ott tartok hogy a fúrót amint bekapcsolja összerándulok mert emlékszem a fájdalmakra. Már egy hete halogatom de holnap csak el kéne mennem. Ha hatna az érzéstelenítő mosolyogva mennék de nem hat kb semmit se pedig 2 adagot ad. :(

2015. máj. 12. 20:00
 1/6 anonim válasza:
Szóltál neki hogy fáj? Mert többféle érzéstelenítő létezik..hátha másmilyentől nem éreznél semmit! Drukkolok!!!!!!!
2015. máj. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is húztak már úgy fogamat, hogy nem éreztem semmit, és úgy is, hogy majd bevizeltem a fájdalomtól.

Ez utóbbi fogam rendesen be volt gyulladva, és állítólag akkor másképp, vagy kevésbé hat a szokásos érzéstelenítés.

2015. máj. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szóljál neki, biztos tud valami olyat adni ami hat; nekem kétszer volt gyökérkezelésem ahol az idegeket szedik ki, tehát ott nem adhat akármilyet :) és szerencsére nem volt problémám vele.


Viszont olyan már nekem is volt, hogy fájt egy egyszerű tömésnél, tűrtem tűrtem mert hát fájt rendesen, aztán egyszer véletlenül elszisszentettem magam, és meglepődve kérdezte, hogy érzetem. Mondtam igen.

Tehát beszéljétek meg, és sok sikert! Kitartás!


21/f

2015. máj. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Talán fogorvost kellene váltanod, ha ő tud róla, hogy ilyen fájdalmaid vannak és nem oldja meg fájdalommentesen.
2015. máj. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, én úgy tudtam csak a sima lidokainos érzéstelenítő van legalábbis a TB csak azt támogatja, mert nem hogy nem hat de még több óra múlva mikor múlik a hatása az arcom elkezd borzasztóan fájni tőle és napokig fáj az arcom miatta, erre azt mondta az orvos, ja ez ilyen nekem is szokott fájni, de szerintem nem ennyire. Pedig elvileg jó orvos meg kedves szóval próbál nyugtatni érzi mikor összerándulok a fájdalomtól és abbahagyja és kérdezi hogy folytassuk e. Ma megkérdezem van e más fajta, a végén még magánorvoshoz megyek ott csak kapható másik érzéstelenítő.
2015. máj. 13. 09:13
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma megejtettem, az orvos írt fel gyulladás csökkentőt ha elmulasztja akkor fog probléma ha nem akkor a bölcsesség fog nyomja őket úgy látja. De mos is rohadtul fáj alul felül. Meg lesz egy panoráma röntgen hogy jól lássa a fogakat.
2015. máj. 13. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!