Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Rossz fogakon segít bármilyen...

Rossz fogakon segít bármilyen fogkrém vagy szájvíz?

Figyelt kérdés
elég rosszak a fogaim, tiszták de nagyok könnyen szuvasodnak, részben a genetikára fognám mert a testvérem is ilyen jó fogakkal van megáldva, de ő nem olyan lusta mint én az esti fogmosás terén, van az elmex-nek fogszuvasodás elleni fogkrémje de amiket olvastam szuper vélemények mind oda írta hogy de amúgy nem problémás a fogam.. segítene valamit vagy csak pénzkidobás lenne..
2015. máj. 13. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.Fogorvos.
2015. máj. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A még egészséges fogaidon segít a fogmosás egy jó fogkrémmel. Valamennyit. De genetika kérdése is sajna. Azokon a fogakon pedig ahol elkezdődött a szuvasodás már csak a fogdoki tud segíteni.
2015. máj. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

járok én fogorvoshoz, tavaly augusztusban voltam, meg most mentem el már tömte be fogamat de van még, csak szeretném, hogy ne az legyen, hogy 5 hónap múlva ismét 4-5 szuvas fogam legyen..

nem a szuvasodást szeretném eltüntetni fogkrémmel, azért ilyen buta nem vagyok :)

2015. máj. 13. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!